30 شماره آخر

  • شماره 3149 -
  • ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه ورق بزنید دریافت همه صفحات
تبلیغات
نارون شرق شرق روزنامه شرق روزنامه شرق

علیرضا جهانبخش از حضور در دنیای تبلیغات گفت

سفیر «کلییر»، آقای گل هلند

علیرضا جهانبخش، آقای گل لیگ هلند، دیروز در یک کنفرانس خبری درباره همکاری‌اش با برند «کلییر» و آینده فوتبالی‌اش صحبت کرد. در این کنفرانس خبری که با حضور «اوزگور کولوکفاکی» مدیرعامل شرکت یونیلیور، برگزار شد، جهانبخش ابتدا درباره دلیل همکاری‌اش با این شرکت و برند «کلییر» توضیح داد. سفیر برند «کلییر» گفت: «خوشحالم که از سوی کلییر شرایطی فراهم شد که اینجا باشم و خوشحالم که این اتفاق با آقای گلی من در هلند تقارن پیدا کرد. روحیات این برند با روحیات خودم مشابه بود و من همیشه از این محصولات استفاده می‌کردم. همیشه دوست داشتم به‌عنوان یک فوتبالیست، آراسته باشم. این مسئله اعتمادبه‌نفس را هم بیشتر می‌کند. فوتبالیست‌های جوان هم می‌توانند با تلاش و اعتمادبه‌نفس به پیشرفت برسند».
ستاره این روزهای فوتبال ایران عنوان کرد پیش از اینکه سفیر «کلییر» هم بشود از شامپوهای این برند استفاده می‌کرده است. کریستیانو رونالدو، ستاره رئال مادرید دیگر سفیر معروف این برند است. جهانبخش درباره فعالیتش در دنیای تبلیغات و حضور مشترکش با کریستیانو رونالدو، ستاره تیم ملی پرتغال، در برند کلییر گفت: «برای آنکه در دنیای تبلیغات حاضر شوم، خیلی تحقیق کردم. این موضوع را به‌طور دقیق زیر نظر داشتم تا با شرکتی وارد همکاری شوم که نگاه مثبتی به مسائل مختلف و خدمت به مردم داشته باشد. از اینکه «کلییر» را انتخاب کردم بسیار خوشحالم، چون اهداف آنها نظیر کمک به مردم در راستای افزایش اعتمادبه‌نفسشان، شبیه به آنچه من می‌خواستم بود. خودم هم معتقدم اگر جوانان اعتمادبه‌نفس کافی پیدا کنند می‌توانند به اهدافی که زیر نظر دارند، نزدیک و نزدیک‌تر شوند».
سکوت درباره تیم آینده
علیرضا جهانبخش 23ساله با درخشش در این فصل لیگ هلند مورد توجه چندین تیم بزرگ قرار گرفته است. در بخش سؤال‌های ورزشی این نشست خبری، جهانبخش درباره انتخاب تیم بعدی‌اش گفت: «در این لحظه سخت است که به این سؤال پاسخ بدهم، چراکه تا هفته آخر لیگ هلند تمرکزم روی بازی‌های تیم آلکمار بود و سعی کردم عملکرد خوبی در این تیم داشته‌ باشم و به موفقیت‌هایی دست یابم. برای من خیلی مهم بود که به‌عنوان اولین ایرانی و آسیایی، آقای گل لیگ هلند بشوم، به‌همین‌دلیل سعی کردم تمرکزم را روی دستیابی به این مهم بگذارم و به چیز دیگری فکر نکنم. هنوز مذاکره و صحبت خاصی با باشگاهی نداشته‌ام و فعلا تمرکزم روی موفقیت در تیم ملی است. قطعا در هفته‌های آینده صحبت می‌کنیم و بهترین انتخاب را خواهم داشت. می‌دانم که انتخاب تیم آینده‌ام قدمی مهم در زندگی ورزشی‌ام خواهد بود و عجله نخواهم کرد. من با طمأنینه قدم برمی‌دارم و سعی می‌کنم انتخاب خوبی داشته باشم و بتوانم روندی را که تا الان داشته‌ام، ادامه دهم».
جهانبخش درباره آینده تیم ملی فوتبال کشورمان با کارلوس کی‌روش و اینکه تیم ملی فوتبال بعد از جام جهانی و جام ملت‌ها باید با این مربی ادامه دهد یا خیر گفت: «من تصمیم‌گیرنده نیستم، اما به‌عنوان بازیکن تیم ملی باید بگویم فوتبال ما در چند سال گذشته شرایط خوبی در آسیا داشته و یکی از بهترین تیم‌های این قاره بوده است. قطعا در این زمینه نمی‌توان از نقش کی‌روش چشم‌پوشی کرد. من معتقدم این تیم خوب با بازیکنانی که دارد می‌تواند اتفاقات خوبی را در آینده رقم بزند. جایگاهی که امروز فوتبال ما دارد حاصل زحمات چندین ساله کادر فنی و بازیکنان است که در این تیم حضور دارند. به عقیده من بهترین و هوشمندانه‌ترین تصمیم این است که به همکاری‌مان با این کادر ادامه دهیم. من و دیگر بازیکنان تیم ملی نیز خوشحالیم و افتخار می‌کنیم که با این کادر فنی کار می‌کنیم. درعین‌حال باید بگویم فعلا تمرکز همه ما روی موفقیت در جام جهانی است و امیدواریم بهترین اتفاقات برای تیم ملی رقم بخورد».
ستاره آلکمار هلند درباره تجربه قبلی حضورش در جام جهانی و اینکه این مهم چه کمکی به وی برای مسابقات جام جهانی پیش‌رو می‌کند، گفت: «در جام جهانی ۲۰۱۴ خیلی چیزها یاد گرفتم هم از بازیکنان خودمان و هم از دیگر بازیکنان شاخص دنیا. سعی می‌کنم از تجربیات خودم و تجربیاتی که در جام جهانی قبلی آموختم، در این جام جهانی استفاده کنم. در جام جهانی ۲۰۱۸ شرایطمان متفاوت از جام جهانی قبلی است و انتظارات نه‌تنها از من بلکه تیم ملی زیاد است، چراکه ما به‌عنوان اولین تیم از آسیا به جام جهانی صعود کردیم و دومین تیمی بودیم که در دنیا به این رقابت‌ها رسیدیم. همین مسئله انتظارات از تیم ملی را بالا می‌برد. شک نداشته باشید من و دیگر بازیکنان با تمام توان برای پرچم ایران و موفقیت آن در جام جهانی تلاش می‌کنیم». او درباره گروه و بازی‌های ایران هم صحبت کرد: «سعی می‌کنیم در جام جهانی ۲۰۱۸ پتانسیل بازیکنان ایرانی و فوتبال ایران را که متأسفانه خیلی از آن در دنیا خبردار نیستند، به جهان نشان دهیم. ما در سخت‌ترین گروه جام جهانی هستیم، اما حضور در همین گروه دو بُعد مختلف دارد؛ یک جذابیت آن برای مردم که ما با بزرگ‌ترین بازیکنان و تیم‌های جهان روبه‌رو می‌شویم و این مسئله برای همه مردم جذاب است. شاید باور نکنید اما خانواده خود من هم مانند دیگران برای رقابت‌های جام جهانی لحظه‌شماری می‌کنند، ما در این رقابت‌ها به‌دنبال دفاع از اعتبار فوتبال ایران و به‌رخ‌کشیدن توانایی‌های خود هستیم. بُعد دیگر گروهمان در جام جهانی دشواری کار در این گروه است. ما می‌خواهیم نشان دهیم به چه دلیل دومین تیم جهان بودیم که به جام جهانی صعود کردیم».
هم‌تیمی‌بودن جهانبخش و   رونالدو
اوزگور کولوکفاکی، مدیرعامل شرکت یونیلیور، در نشست خبری دیروز درباره دلایل همکاری برند کلییر با ستاره تیم ملی فوتبال ایران، گفت: «وقتی می‌خواستیم کمپینی این‌چنینی را در سطح جهانی ادامه دهیم، گزینه‌های مطرحی داشتیم، اما می‌خواستیم بهترین گزینه را که استایل مناسب بدنی و موهای جذابی را در قالب شخصیت فوق‌العاده‌اش داشته باشد، انتخاب کنیم. با این ویژگی‌ها گزینه‌ای جز علیرضا نداشتیم. جهانبخش همان چیزی بود که می‌خواستیم. او را اکثر مردم ایران به‌عنوان یک بازیکن خوش‌تیپ و باشخصیت قبول دارند و جهانبخش را اولین می‌دانند. او با کریستیانو رونالدو در تیم کلییر هماهنگی خیلی خوبی دارد».
او در ادامه افزود: «از سال ۲۰۰۹ با ستاره‌ای مانند کریستیانو رونالدو کارهایمان را معرفی کردیم. البته باید بگویم برند کلییر که در سال ۱۹۷۵ فعالیت خود را در کشور هند آغاز کرد و سپس در سراسر جهان فراگیر شد، از سال ۲۰۰۶ در بازار ایران حضور دارد. برای ما مهم بود تا سلامتی مو و ظاهر افراد را در اولویت قرار دهیم. می‌خواستیم اعتمادبه‌نفس فردی را بالا ببریم. حالا خوشحالیم که با علیرضا این کار را انجام می‌دهیم. همه‌ساله هم با دانشمندان معتبر دنیا برای ارتقای سطح کیفی محصولاتمان، همکاری لازم را داریم». کولوکفاکی به هم‌گروهی رونالدو و جهانبخش در جام جهانی اشاره کرد و گفت این دو در برند کلییر در یک تیم هستند. 

ارسال دیدگاه شما

ساعت
روزنامه شرق
عنوان صفحه‌ها
تیتر خبرها پربازدید

شماره 3279

تاریخ ۱۳۹۷/۸/۶

کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

بازدید کننده گرامی، دسترسی به مطالب و صفحه‌های روزنامه از شنبه 13 مرداد با هدف حمایت از محیط زیست و کاهش نسخه کاغذی از حالت رایگان خارج شده و با شارژ حساب کاربری خود می‌توانید به خبرهای روزنامه دسترسی داشته باشد.
برای شارژ حساب کاربری باید قبلا در سایت شرق ثبت نام کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.